Merr qelsat e banesës në dorë

Orchidée ka përvojë dymbëdhjetë vjet në pasuri të paluajtshme, me shërbime të shkëlqyeshëme për klientët.

Prishtinë

Prishtinë

194 property

View All
Ferizaj

Ferizaj

1 property

View All
Prizren

Prizren

2 property

View All
Gjilan

Gjilan

2 property

View All
[supercarousel slug='1st']

Pronat tona të veçuara

Orchidée renditet ndër ndërmjetësit më të mirë në Kosovë dhe me më shumë se 1500 prona të ndërmjetësuara si shitje, qera, etj.

Banese me qera te Meto Bajraktari

Banesë me qera në qender te Meto Bajraktari! Me hapësirë 82 metra katrorë neto. Dy...

Banesë me qera në qender te Meto Bajraktari! Me hapësirë 82 metra katrorë neto. Dy dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, wc, banjo me wc, 3...

82 m
2
1
82 m
2
1

Vile ne shitje ne Brezovice

Vila e ëndrrave në Brezovicë: 2.5 Ari, 100m2, xhakuzi, sauna dhe ambient i mrekullueshëm në...

Vila e ëndrrave në Brezovicë: 2.5 Ari, 100m2, xhakuzi, sauna dhe ambient i mrekullueshëm në dru – Çmimi: 200,000 Euro. Ju prezantojmë një mundësi të...

100m2 m
2
/
100m2 m
2
/

Banese me qera ne rrugenB

Apartament me qera në rrugën B, me sipërfaqe 122m²dhe 17m² garazh. Vendndodhja e tij ofron...

Apartament me qera në rrugën B, me sipërfaqe 122m²dhe 17m² garazh. Vendndodhja e tij ofron lehtësi qasje në shërbime dhe infrastrukturë. Pamje e mrekullueshme, planimetri...

122M2 m
3
1
122M2 m
3
1

Banese ne shitje ne Sarande

Apartament në shitje në Sarandë, 80 metra larg detit. Ky apartment është në katin e...

Apartament në shitje në Sarandë, 80 metra larg detit. Ky apartment është në katin e parë, me sipërfaqe prej 140m² (98.2m² banim, 26.5m² ballkon). Ambient...

140m2 m
2
1
140m2 m
2
1

Banese me qera ne Breg te Diellit

Ju ofrojmë banesë me qera në bregun e diellit pranë shtëpisë së shëndetit,. Kjo banesë...

Ju ofrojmë banesë me qera në bregun e diellit pranë shtëpisë së shëndetit,. Kjo banesë ofron një eksperiencë të veçantë të banimit. Me hapësirë 40...

40m2 m
1
1
40m2 m
1
1

Banese ne shitje ne lagjen e spitalit

Shitet banesa me sipërfaqe 50 m2, me fletë poseduese. Banesa gjindet në lagjen e spitalit....

Shitet banesa me sipërfaqe 50 m2, me fletë poseduese. Banesa gjindet në lagjen e spitalit. Përvoja jonë shumëvjeçare na bën lider në treg. Për detaje,...

50m2 m
/
/
50m2 m
/
/

Specialist për pronë tuaj!

Q&A With Malaysian and Singaporean Bodybuilding and Fitness Champions! Part Two – Fabodylous how to order steroids the best side of macro calculator bodybuilding

+

Vendndodhja e pronave

+

Agjentët tanë

+

Kompletuara

+

Partnerët tanë

Listimet e fundit

Shiko pronat e listuara së fundmi.

Blogu ynë